Scroll to top
sk

Wild Oat (Stoklas konáristý)

Bromus ramosus

Kľúčové slová: NEISTOTA OHLADOM ROZHODNUTIA O ŽIVOTNOM UPLATNENÍ.

Wild oat je vhodný pre ľudí, ktorí keď sa dostanú vo svojom živote na križovatku, nevedia ktorým smerom sa majú vydať. Chcú robiť niečo užitočné, ale nemajú jasnú predstavu, čo by to malo byť. Nechcú plávať s prúdom, chcú svoju životnú loď riadiť sami. Nepatria do žiadnej partie. Sú všade, ale v skutočnosti nikde. Vnútorne sa neradi zaväzujú. Začnú veľa vecí naraz, často majú viac zamestnaní, ktoré relatívne s ľahkým úspechom vykonávajú, ale stále im chýba vnútorná istota, aby sa mohli s konečnou platnosťou rozhodnúť. Po určitom čase úloha, ktorá im robila radosť, sa stane nezaujímavou a kolegovia, medzi ktorými sa cítil dobre, sú vnútorne posudzovaní ako malicherní. Tak človek zničí sám, čo vybudoval, aby sa mohol chopiť ďalšej príležitosti, ktorá má priniesť to veľké uspokojenie. Človeka tento stav vnútorne skľučuje, má pocit frustrácie a veľkej nespokojnosti. (pozri aj Cerato a Scleranthus)
Wild Oat pomáha aj pri dôležitom rozhodovaní ako je napr. výber povolania.

U detí sa tento stav začína prejavovať už v rannom veku a výchovné opatrenia ho nedokážu korigovať. Je vhodné zasiahnuť včas na zamedzenie výrazných následkov.

Pozitívny potenciál Bachovej esencie Oat je jasná predstava o životnom uplatnení, spojená s pozitívnymi myšlienkami a cieľmi a schopnosť rozhodnúť sa pre správnu životnú cestu. Vzhľadom k mnohostrannému talentu sa môžu títo ľudia naraz venovať viacerým životným dráham.

Ako Vám môžem pomôcť?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.