Scroll to top
sk

Kto sme

Celý príbeh začal v r. 2008, keď môj syn pre negatívne správanie niektorých detí odmietal chodiť do škôlky. Učiteľka mu veľmi nepomáhala. Keď sa mu vrátilo pomočovanie, museli sme to urgentne riešiť. Našli sme konzultanta s Bachovou terapiou. Prvé sedenie bolo rozpačité, dodanie esencií pomalé, avšak účinok sme videli už po 3 dňoch. Zaujalo ma to a tak som sa začal Bachovej terapii venovať najskôr ako živnostník. Od r. 2013 už ako s.r.o. Dnes sú mojimi zákazníkmi nielen fyzické osoby, ale aj lekárne, obchody so zdravou výživou a pod.

Ako urobiť prvý krok?

Prvý krok urobíte, ak si uvedomíte, že máte problém a rozhodnete sa ho riešiť. Je veľmi dôležité, aby ste rozpoznali svoje pocity, nálady, myšlienky a psychický stav. Sebakriticky. Druhý krok je priradiť esenciu k psychickému stavu alebo k emócii. Ak si vyberiete viac esencii, je možné ich skombinovať. Odporúčame kombinovať maximálne 7 esencií. Esencie sa miešajú do užívacej fľaštičky s obsahom 30 ml.

Čo v prípade ak si zvolíte nesprávnu esenciu?

Esencie sú čisté, nie sú škodlivé a nemajú vedľajšie účinky. Nesprávne zvolená esencia nie je telom energeticky prijatá, preto neublíži, ale ani nepomôže. Nepotiera to negatívne, čo v človeku je, ale podporuje pozitívny potenciál. Vysoké vibrácie rôznych divo rastúcich rastlín, ktoré podľa Dr. Bacha podliehajú tzv. vyššiemu „usporiadaniu“, sa prenášajú aj na človeka, ktorý ich užíva. Tento zmenený harmonický stav tak umožňuje prekonať problémy, životné výzvy a podporuje zdravie.

Čo je Bachova kvetová terapia?

Bachova kvetová terapia je ucelený systém z 38 druhov výťažkov z kvetov divo rastúcich rastlín. Pomáhajú človeku zvládnuť záporné emócie a harmonizovať telo, myseľ a dušu. Kvetové esencie uvoľňujú zablokovanú energiu a potláčané alebo nespracované pocity, strachy, bolesti z minulosti, ktoré po čase môžu vytvárať v našom vnútri psychické konflikty, ktoré vyplávajú na povrch ako rôzne fyzické poruchy. Každá choroba má príčinu v niektorej negatívnej emócii.

Kvetinové esencie ich pomáhajú zmeniť na pozitívne, zmeniť zlý vzorec na správny. Odstraňujú napätie a menia ho v harmóniu. Neliečia len chorobu ako takú, ale harmonizujú osobnosť človeka. Človek sa stáva otvorenejším, schopnejším lepšie čeliť negatívnym vplyvom.

Dávkovanie a dĺžka užívania

Esencie môžete kvapkať priamo do úst alebo do nápojov. Odporúčame užívať 4-krát denne 4 kvapky. Jedlo nemá na esencie žiadny vplyv. Pri akútnych prípadoch môžete kvapkať častejšie. Dĺžka užívania záleží len na Vás, či potrebujete prekonať krátkodobú záťaž alebo chronický stav.

Bachove esencie sú čisto prírodné, bez vedľajších účinkov, môžu ich užívať deti, tehotné ženy, starší ľudia, všetci. Pri správnom a pravidelnom užívaní, čo je podmienka úspechu, vydrží jedna mixovacia fľaštička približne 25 dní.