Scroll to top
sk

Knihy

  • Bachova kvetová terapia pre zvieratá – H. Grahamová, G. Vlamis

Táto kniha opisuje účinky 38 Bachovych kvetových esencií a ich využitie pri liečbe celej rady domácich zvierat vrátane koní, domácich a divokých zvierat alebo zvierat chovaných v zoologických záhradách. Opisuje aj diagnostické príznaky u jednotlivých zvierat aj zodpovedajúce liečebné postupy a ilustruje ich na konkrétnych prípadoch zhromaždených z praxe veterinárov, zdravotníkov a špecialistov na zvieracie správanie.

Kniha je v českom jazyku
Cena 12 € – momentálne neodstupná

  • Dvanásť liečiteľov a ďalšie liečivé esencie – Dr. Edward Bach

Jedno zo základných a dochovaných diel Dr. Bacha, v ktorom opisuje všetkých 38 esencii. Esencie sú rozdelené do siedmich základných skupín, podľa ktorých môžete s ľahkosťou a rýchlosťou vyberať kvety ako pre seba, tak aj pre svoje okolie.
V knižke nájdete aj register esencií podľa anglického a českého názvoslovia.

Cena 5 € – už znova v predaji!!!

  • Kniha Uzdrav se! opäť v predaji.

Cena 6 €

  • Bachove kveteové esencie od A po Z – Katarina Michel

Kniha pre začiatočníkov aj pokročilých. Sprevádza svetom esencií, ich užívaním v bežnom živote. Zatiaľ najkomplexnejšia kniha pre prácu s esenciami. Vrelo odporúčam!
Cena 15 €

  • Bachove esencie – repertórium –Katarina Michel

V tejto príručnej knižke nájdete abecedne zoradený zoznam jednotlivých fyzických a psychických príznakov a k nim priradený prehľad originálnych kvetov Dr. Bacha. Skvelý poradca a pomocník pri práci s kvetovou terapiou.

Cena 5 € – vypredaná a nedostupná

  • Katarína Michel – Energetická medicína – novinka od Katariny Michel – už v predaji

Vynikajúci prehľad o jednotlivých esenciách a ich jemných účinkoch previazaných na energiu emócií. Zrozumiteľná a prehľadná forma doplnenia vzdelania v oblasti Bachovej terapie – odporúčam každému.

Cena 15 €

  • 38 Bachovych kvetov – Dr. Edward Bach

Stručný prehľad jednotlivých kvetových esencii, tak ako ich opísal Dr. Bach. Vreckový formát, vhodný pre každú príležitosť… Brožúra je napísaná v českom jazyku.

Cena 4 €

Ako Vám môžem pomôcť?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.